Informacje dotyczące zakwaterowania pielgrzymów

1. Kto przyjedzie

Będziemy Gościć pielgrzymów z: Argentyny i Szwajcarii.


2. Kiedy przyjadą?

  1. Planowy przyjazd przewidywany w dniach poniedziałek, wtorek, środa ( 25,26,27.07)
  2. Konkretne terminy zostaną podane w późniejszym czasie ( gdy otrzymamy informacje od grup z datą ich przybycia do Krakowa)
* Jeśli przyjazd będzie w godzinach porannych to na terenie parafii będzie zorganizowany czas z pielgrzymami, osoby będą mogły odebrać pielgrzymów wieczorem/ po pracy. Może być sytuacja że pielgrzymi przyjadą w nocy. Już teraz prosimy przygotować się w miarę możliwości o odebranie pielgrzymów spod kościoła. * Przyjmowanie pielgrzymów jest w pełni charytatywne.


3. Identyfikatory

Zostaną przygotowane dla każdego pielgrzyma, który przyjedzie identyfikator z pieczątką parafii i adresem rodziny, w której ma być zakwaterowany, aby nikt niepowołany nie podawał się za osoby które będą skierowane do naszej parafii przez centrale ŚDM.


4. Kolejne spotkanie

Planujemy kolejne spotkanie pod koniec czerwca tzn 27.06.2016 (poniedziałek) o godzinie 19:00 na którym pokażemy identyfikatory, rozdamy przygotowane przez wolontariuszy słowniki/rozmówki. I wtedy również zostaną podane terminy przyjazdu pielgrzymów.


5. Czas wolny dla pielgrzymów

Rodziny ustalają z pielgrzymami czas opuszczenia i przybycia do domów. Wolontariusze będą organizować ich czas wolny na terenie parafii przed katechezami . Oczywiście jeśli ktoś z państwa wykaże chęć zagospodarowani im czasu wolnego jest taka możliwość - ustalenia indywidualne z pielgrzymami.W razie pytań:

  1. zapraszamy na dyżur informacyjny w każdy poniedziałek do salek parafialnych w godzinach 19-20.
  2. email: zdsruczaj@gmail.com